Šov Slovenija ima talent se z deveto sezono na Pop TV vrača v nedeljo, 24. septembra 2023, so sporočili iz Pro Plusa.

Slovenija ima talent 2023
(Foto: Pop TV)

Kot so še sporočili, je letos v zgodovini talentov na avdicijskih oddajah prvič padlo kar šest zlatih gumbov. Naj dodamo, da so avdicijske oddaje posnete že vnaprej.

Kdaj prihaja Slovenija ima talent na televizijske zaslone?

Prvo avdicijsko oddajo šova Slovenija ima talent si bo moč na Pop TV ogledati v nedeljo, 24. septembra, en dan prej pa bo ta dostopna naročnikom na storitev Voyo.

Štiričlansko žirijo bodo tudi letos zastopali Ana Klašnja, Marjetka Vovk, Lado Bizovičar in Andrej Škufca, ki se bo v vlogi žiranta na talentih preizkusil prvič, slednji je zamenjal Branka Čakarmiša, ki je ta stolček zapustil lansko leto. Voditeljski par pa bosta tudi tokrat Sašo Stare in Peter Poles.

Deli članek